Baterie bezdotykowe – Więcej higieny, mniej czyszczenia

Baterie bezdotykowe są łatwe do utrzymania w czystości i pomagają zwiększyć poziom higieny, dlatego nikogo nie dziwi, że są bardzo popularne w miejscach publicznych. Dlaczego więc nie skorzystać z tego dobrodziejstwa w domach prywatnych? Ponieważ nie trzeba ich dotykać, pozostają wolne od śladów po palcach lub kropelkach wody. Nie dotykając ich zapobiegamy rozprzestrzenianiu się bakterii co powoduje, że higiena domowa osiąga nowy poziom.

Woda płynie tylko wtedy, gdy jest potrzebna

Woda jest jednym z najcenniejszych zasobów, jakie posiadamy. Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, że zasoby na ziemi są ograniczone i należy o nie dbać. Woda ze zwykłej baterii często płynie dłużej niż jest to potrzebne, bezdotykowe baterie pomagają uczynić codzienne życie bardziej ekologicznym. Wypływ wody zatrzymuje się automatycznie, gdy ręce są wyjmowane spod baterii, pomagając oszczędzać wodę i energię.

Bezpieczne i łatwe w obsłudze

Bezpieczeństwo jest również atutem baterii bezdotykowych, zwłaszcza w gospodarstwach domowych z dziećmi i z osobami starszymi. Sensor uruchamia wypływ wody po wykryciu dłoni pod baterią i zatrzymuje go automatycznie. Regulator temperatury utrzymuje stałą temperaturę wody dlatego nie ma ryzyka, że nasze dziecko się poparzy, w dodatku ułatwi to małemu odkrywcy naukę samodzielnego mycia rąk (a nam zaoszczędzi śladów małych paluszków na uchwycie baterii).

W naszej ofercie posiadamy baterie bezdotykowe między innymi marki Oras

Jako prekursor zaawansowanych rozwiązań sanitarnych, Oras wprowadził na rynek pierwsze bezdotykowe baterie już prawie 30 lat temu. Pionierska firma jest dzisiaj wiodącą marką w kategorii baterii bezdotykowych i elektronicznych. Ich dewiza: „Wybierz właściwie. Oszczędzaj wodę. Korzystaj z życia.”

https://www.oras.com/pl/produkty/oras-electra/product/6151F/

 

Podsumowując zachęcamy do zapoznania się z możliwościami jakie dają baterie bezdotykowe. Montując je w naszym domu zrobimy coś dobrego dla środowiska jednocześnie ułatwiając sobie życie.