Ceramica del Conca i kolekcja HCL Climb

Z czym może kojarzyć się San Marino? Z pewnością z imponującymi fortyfikacjami, murami obronnymi, wspaniałą historią i wybitną kuchnią. To miejsce warte odwiedzenia, w którym znajdą coś dla siebie również osoby zainteresowane urządzaniem wnętrz!

Delconca – klasyczny szyk w nowoczesnej formie

Założona w 1979 r. firma Ceramica del Conca nie może równać się wiekiem z powstałą w 301 r. republiką, jednak ta marka od lat jest jednym z najbardziej cenionych producentów ceramiki. Firma powstała z inicjatywy przedsiębiorców, którzy nie mieli doświadczenia w dziedzinie produkcji płytek, jednak byli otwarci na innowacje i nowoczesne technologie.

Ceramica del Conca zaczęła odważnie radzić sobie na rynku, inwestując swoje zasoby i pomysły m.in. w produkcję płytek kamionkowych czy wdrażając technologię kamionki porcelanowej. Innowacyjne rozwiązania inspirowały inne firmy w branży, a wywodząca się z San Marino marka szybko stała się synonimem niezrównanej jakości. Firma nieustannie stawia na rozwój, rozbudowując swoje zakłady i powiększając sieć partnerską.

Kolekcja marki Delconca, która zachwyca – HCL Climb

Jedną z najnowszych propozycji firmy pochodzącej z San Marino jest seria imitujących naturalny kamień gresów HCL Climb. Firma nie zapomina o swoich korzeniach, zachwycając po raz kolejny oryginalną interpretacją klasyki. Tym, co przykuwa uwagę, jest m.in. duży format płytek wynoszący 80 cm x 80 cm, ich niecodzienna faktura, a także barwienie gresu w masie.

Seria jest dostępna w następujących wymiarach: 80 cm x 80 cm, 40 cm x 80 cm, 60 cm x 60 cm i 30 cm x 60 cm. Firma Delconca nie zapomniała również o dostępności kolorystycznej – płytki są dostępne w kolorach: Bianco, Grigio, Noce i Nero. Zarówno rozmiary produktu, jak i jego kolor dają duże możliwości personalizacji przestrzeni, dodając harmonii i prostoty.

HCL Climb – szczyt dobrego smaku

Gresy z serii HCL Climb nie tylko podkreślają wyjątkowość prostych, loftowych i minimalistycznych wnętrz, lecz mogą również stanowić doskonałe uzupełnienie przestrzeni okalających budynki. Dobra odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy mróz sprawiają, że produkt marki Ceramica del Conca może stać się ozdobą zarówno przestronnego patio, jak i kameralnego ogródka.

Seria HCL Climb marki Ceramica del Conca jest dostępna w salonie Domex!