Colorker Odissey – płytki jak kamienie

Płytki ceramiczne coraz częściej przypominają do złudzenia inne materiały. Najpopularniejszym, obok drewna czy betonu, jest kamień, nadający zaaranżowanym wnętrzom szlachetny wygląd. Harmonijne połączenie nowoczesnego designu i naturalnych materiałów doskonale wpisuje się szczególnie we wnętrza salonów. Płytki ceramiczne imitujące kamień znaleźć można w najnowszej kolekcji Odissey zaprezentowanej przez markę Colorker.

Prawdziwa natura kamienia

Nowoczesne procesy technologii cyfrowej sprawiają, że płytki ceramiczne nie tylko pod względem wyglądu, ale i faktury, do złudzenia naśladują wyroby z kamienia. W pełni perfekcyjnie oddają  zarówno indywidualne walory, jak i ubytki w postaci rys pomiędzy poszczególnymi płytkami inspirowanymi eleganckim materiałem. Imitowane kamieniem płytki są tańszą alternatywą dla oryginalnego materiału, który mimo swojej estetyki jest trudny w codziennej pielęgnacji. Płytki naśladujące kamień pozwalają osiągnąć ciekawe efekty zarówno na ścianach, jak i podłogach we wszystkich pomieszczeniach, w których układa się zwykłe płytki.

Kamienna odyseja od Colorker

Zainteresowanie ceramicznymi imitacjami kamienia widoczne jest doskonale w najnowszej kolekcji Odissey od marki Colorker, z którą współpracujemy. Oferowane przez producenta płytki, występują w dwóch zjawiskowych kolorach – kości słoniowej i szafiru oraz w czterech formatach – 59 x 119 mm, 58,5 x 58,5 mm, 59,5 x 59,5 mm i 31,6 x 100 mm. Aby lepiej przedstawić pełną ofertę kolekcji Odissey zapraszamy do obejrzenia katalogu: colorker-ODISSEY-catalouge

Colorker to hiszpańska marka, specjalizująca się od 1987 roku w produkcji i sprzedaży ceramicznych płytek ściennych i podłogowych. Od lat celem marki jest dążenie do osiągnięcia optymalnej jakości i nowatorskiego wzornictwa swoich wyrobów. Podążanie za najnowszymi technologiami produkcyjnymi i trendami mody, pozwala marce Colorker tworzyć niepowtarzalne kolekcje, podbijające serca architektów, projektantów i klientów indywidualnych na całym świecie.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą produktów marki Colorker.