Elios Ceramica

Wiosenna aura sprzyja rozwojowi. Nie tylko przyroda budzi się do życia, ale także nasza firma poszerza swoją ofertę o coraz ciekawsze wzory i producentów. Tym razem zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego nowego partnera, firmy Elios Ceramica, specjalizującej się w produkcji płytek ceramicznych. Wśród ich produktów znaleźć można serie, które wzbudzają zachwyt klientów swoją wyjątkowością. Elios Ceramica oferuje idealnie imitujące marmur płytki z serii Marmi, doskonałą imitację drewna w serii Sequoia oraz platynowe i złote płytki z serii Epoque. Do wyboru są także strukturalne płytki Capri i Struttura, które nie tylko zachwycają barwami, ale przede wszystkim przyciągają wzrok drobnymi wzorkami w geometrycznych i florystycznych motywach. Umieszczenie delikatnych kryształków na płytkach typu Glitter rozświetli wnętrze i nada mu tego wyjątkowego, iskrzącego charakteru. Można także wybrać dwukolorowe płytki dekoracyjne, których wzory pasują zarówno do klasycznego wyglądu, jak i do wnętrz bardziej modernistycznych.

Elios Reflection

Jednak najbardziej wyjątkowe ze wszystkich, płytki z serii Reflection, zapierają dech w piersiach. Kuszą nie tylko pięknymi kolorami, czy strukturalną powłoką, ale także kwiecistymi wzorami zaklętymi w ich odbiciu. Czarne, liliowe, czy w kolorze malwy, z odbiciem, z różami, matowe czy błyszczące, wyglądające jak udrapowana na ścianie tkanina, każdy jeden wzór może podbić serce każdej kobiety. Nie istnieje chyba bardziej romantyczne wnętrze niż liliowa łazienka zdobiona różami. A te na płytkach, zaklęte są w nich na zawsze.

Każda z serii jest wyjątkowa, każda przedstawia sobą inny styl i wymagać będzie innego urządzenia wnętrza. Romantyczność czy praktyczność, geometria czy motywy roślinne, malutkie płytki mozaikowe i duże płytki do dekoracji ścian i podłóg, pełny przekrój kolorystyczny, pasujący do każdego pomysłu. Oferta naszego nowego partnera jest naprawdę bardzo szeroka, warto poświęcić jej chociaż kilka minut.