Morskie inspiracje w łazience od Glasspoint

Umywalka to jeden z kluczowych elementów każdej projektowanej od zera lub remontowanej łazienki. Jej wybór, choć z pozoru błahy, może przysporzyć nam jednak wielu dylematów. Odpowiednio dobrana umywalka powinna bowiem łączyć w sobie wygodę użytkowania, trwałość wykonania i wysoką estetykę. Wszystkie te elementy znaleźć można w ceramice sanitarnej oferowanej przez markę Glasspoint, z którą mamy przyjemność współpracować. Tym razem przybliżamy nieco serię Storm, dostępną w jej ofercie.

Dla poszukujących piękna i wygody

Firma Glasspoint obecna jest na rynku wysokiej klasy armatury sanitarnej już od 1989 roku. Od tego czasu specjalizuje się ona w produkcji nie tylko szklanych umywalek, ale też płytek, mozaik, brodzików i wanien z tego szlachetnego materiału. Dzięki opatentowanym technologiom, firma Glasspoint oferuje najbardziej wymagającym klientom bogatą ofertę produktów o nieprzeciętnej jakości technicznej, użytkowej i estetycznej. Z powodzeniem znajdują one zastosowanie zarówno w małych, jak i dużych łazienkach.

 

Szklana mozaika Flora od Glasspoint

Szklana mozaika Flora od Glasspoint

Seria Storm – bliżej natury

Na szczególną uwagę wśród produktów proponowanych przez firmę Glasspoint zasługuje seria umywalek Storm. Na komplety składają się umywalki szklane z białym meblem oraz z frontem ryflowanym, dostępnym w trzech kolorach – białym, czarnym lub czerwonym, nawiązującym do giętej mozaiki produkowanej przez markę. W odpowiedzi na indywidualne oczekiwania klientów, producent armatury sanitarnej umieścił w ofercie kolekcji popularne ostatnio umywalki nablatowe, jak i ponadczasowe umywalki meblowe. Seria Storm przypadnie do gustu zwłaszcza miłośnikom morskich klimatów. Inspiracja morskimi falami w trakcie sztormu pozwoliła na stworzenie wyjątkowej kolekcji, zbliżającej użytkowników do natury i zapewniającej im pełną swobodę w trakcie korzystania z łazienki. W 100 % ekologiczne umywalki dostępne są w palecie aż 13 kolorów szkła z możliwością podświetlenia umywalki, nadającego jej romantycznego charakteru. Dla wygody użytkowników, w meblach umywalkowych w serii Storm zastosowano mechanizm cichego dosuwu szuflady. Kolekcja dostępna jest w trzech wariantach szerokości – 50, 70 i 100 centymetrów.

Seria Storm

Seria Storm

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą produktów marki Glasspoint.