Nowy partner firmy Domex – marka Keraben

Ponad 40 lat temu, a dokładniej w 1974 r., powstała firma, która łączy tradycję z nowoczesnością i choć na rynku hiszpańskim nie brakuje producentów płytek ceramicznych, tak ten zasługuje na uwagę. Mowa o Keraben – marce specjalizującej się w tworzeniu oryginalnych płytek ściennych i podłogowych.

keraben-atlas

Keraben – płytki ceramiczne na medal

Sekretem strategii hiszpańskiego zespołu są doskonała obsługa klienta i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Od znajdującego się na desce kreślarskiej projektu po zapakowanie gotowego do sprzedaży produktu – za całość procesu produkcji odpowiada doświadczony sztab specjalistów, co przekłada się na wyjątkowe wzory i niepowtarzalne tekstury tworzonych płytek.
Co jeszcze wyróżnia firmę Keraben na tle konkurencji? Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, wdrożenie najnowocześniejszej technologii dedykowanej produkcji płytek ceramicznych, a także zaangażowanie wszystkich członków zespołu – wszystko to w połączeniu z wysokimi standardami pracy zapewnia jakość, która wyróżnia się na pierwszy rzut oka.

Hiszpańskie płytki ceramiczne podbijają świat!

Za firmą Keraben stoi sztab doświadczonych pracowników, w tym projektanci, architekci wnętrz, pracownicy fabryczni, eksperci do spraw zapewniania jakości i dbania o środowisko naturalne, sprzedawcy, a także zespół logistyczny. Łącznie o piękno Twojego najbliższego otoczenia dba ponad 600 pracowników pracujących w 2 fabrykach!
Warto podkreślić, że płytki hiszpańskiego producenta powstają w 100% w jednej z dwóch fabryk, których roczna moc produkcyjna przekracza 12,000,00 m2. 120 milionów euro rocznego obrotu, z czego 2% przeznaczanych jest na działalność badawczą, rozwojową i innowacyjną, a do tego eksport produktów do ponad 125 krajów – te liczby robią wrażenie! Keraben jest jednym z hiszpańskich liderów w sprzedaży płytek ceramicznych za granice tego kraju.

Keraben, czy trzeba czegoś więcej?

Hiszpański producent płytek ceramicznych słynie z wykorzystywania w swojej pracy stonowanych i ponadczasowych kolorów. Skupiając się na kwestii aranżacji wnętrz, marka stara się, aby jej produkty można było łatwo dopasować do większości wnętrz, wpisując się w preferencje różnych klientów. Keraben rozwija aktualne trendy wnętrzarskie w eleganckiej i pięknej formie, podbijając serca konsumentów na całym świecie.

Witamy w gronie partnerów firmy Domex!