Płytki ceramiczne imitujące blachę

Ściany i podłogi, które kiedyś były tylko niezbędnym elementem każdej elewacji, wychodzą z ukrycia i stają się głównymi bohaterkami każdego wnętrza.
Dzięki nowym technologiom w produkcji materiałów wykończeniowych, mogą one imitować drewno, kamień, marmur, cegłę, trawę czy stal. Taki rodzaj płytek nie tylko pełni funkcję wizualną ale również użytkową.

Kolekcja Brooklyn marki Colorker

Trend na płytki ceramiczne imitujące blachę był znany już kilka lat temu i w 2017 roku, znów wraca na salony. Z ciekawą propozycją płytek „blaszanych” przychodzi firma Colorker z serią Brooklyn. Płytki te mają idealne kolory stali oraz brązu, które zlewają się w całość z powierzchnią użytkową, tworząc minimalistyczny i niezwykle ciekawy efekt. Płytki te dostępne są w 3 wymiarach:

płytki podłogowe w wymiarze 75 x 75 cm

płytki podłogowe i ścienne w wymarze 37, 4 x 75 cm

płytki podłogowe i ścienne w wymiarze 59,5 x 119,2 cm

Wielkomiejskie inspiracje

Wielkomiejskie, nowoczesne przestrzenie z nutką historii w tle były inspiracją dla stworzenia tej konkretnej kolekcji płytek. Zaprojektowano je w 3 kolorach: rudym, perłowo-szarym oraz stalowym.  Seria Brooklyn to różnorodność, która w efekcie końcowym reprezentuje harmonię, w której każdy może znaleźć swoje miejsce.  Są to płytki, w których smaki życia w mieście spotykają się z minimalistycznym wzornictwem wykończenia wnętrz. Głębia Stali, jasność Perły oraz intensywna Rudość imponują jednością oraz oryginalną atmosferą.


Płytki ceramiczne imitujące blachę można bardzo ciekawie zestawiać z innymi elementami wykończenia. W szczególności pomysł taki będzie strzałem w dziesiątkę przy renowacji łazienki czy jadalni.  Z tak nietypowym pokryciem ścian i podłóg pomieszczenia te z pewnością staną się wizytówką domu.
Zachęcamy również do zapoznania się z całą ofertą producenta Colorker.