Płytki jak marmur – prosty sposób na ekskluzywne wnętrze

Płytki jak marmur – prosty sposób na ekskluzywne wnętrze.

 

W naszych domach i mieszkaniach coraz częściej gości marmur, nadając pomieszczeniom elegancji, pałacowego charakteru i szlachetności. Teraz styl zarezerwowany niegdyś dla pałaców może zagościć i w Twoim domu. Prawdziwy marmur choć piękny, jest trudny w utrzymaniu. Dlatego producenci płytek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów tworzą płytki imitujące marmur tak doskonale, że często ciężko zauważyć, czy to jeszcze płytka czy już kamień. Takie płytki sprawdzą się w wielu koncepcjach aranżacyjnych.

Mogą służyć jako płytki ścienne oraz jako wykończenie podłóg. W zależności od wyposażenia i dodatków wpiszą się z one powodzeniem do wnętrz w stylu:

  • pałacowym
  • klasycznym
  • nowoczesnym
  • romantycznymNovabell-Imperial

Szlachetny wygląd i dostojność to cechy wyróżniające płytki ceramiczne inspirowane marmurem. Estetyka marmuru jest szczera i stwarza w pomieszczeniach niepowtarzalny klimat, co doceniają zarówno domownicy, jak i przybyli goście. Wnętrza sprawiają wrażenie czystych i harmonijnych, co dla wielu osób jest bardzo ważne podczas doboru materiałów wykończeniowych.

Zapraszamy do naszego salonu by zapoznać się z ofertą i na własne oczy zobaczyć jak wierne odwzorowanie marmuru proponują wybrani przez nas dla Państwa producenci płytek.