Profile architektoniczne

Wykańczając swoje własne, wymarzone mieszkanie szukamy rozwiązań, które sprostają naszym gustom i powiedzą gościom coś o naszym charakterze. Jednocześnie chcemy, aby nasze mieszkanie czy dom sprawiły jak najlepsze wrażenie i zostały zapamiętane jak najkorzystniej.

Mając na uwadze Państwa różnorodne gusta, potrzeby i wymagania, firma Domex wciąż poszukuje coraz to nowych inspiracji. Ostatnio naszą uwagę przykuły efektowne profile (architektoniczne, oświetleniowe i wielofunkcyjne). W związku z tym z przyjemnością informujemy, że wprowadzamy je do naszej oferty. Dostępne są u nas:

– listwy przypodłogowe,

– listwy przysufitowe,

– profile oświetleniowe (specjalne modele gzymsów o oryginalnym kształcie i ze specjalnie przygotowaną wnęką do montażu oświetlenia LED)

– profile wielofunkcyjne ( jeden i ten sam element może być przeznaczony jako sztukateria ścienna, listwa przypodłogowa, profil, czy gzyms).

profile ORAC

Złota ścianka z profili firmy ORAC w orientacji pionowej.

 

Cały asortyment z pewnością pobudza wyobraźnię oraz ma to magiczne i poszukiwane przez wielu inwestorów “coś”. Pełną gamę produktów, dzięki którym wnętrze może zyskać charakter tradycyjny lub nowoczesny, można obejrzeć w siedzibie naszej firmy. Współpracujemy z takimi dostawcami jak ORAC, MARDOM, CREATIVA zapewniając przy tym różnorodność oferowanych produktów oraz konkurencyjność cen.