Targi Cevisama 2018 – piękny design w zgodzie z naturą

Odbywające się w Wenecji targi Cevisama co rok ściągają tłumy gości i producentów, którzy chcą przedstawić swoje najnowsze pomysły w dziedzinie produkcji płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek. Nie bez powodu wydarzenie to jest uważane za jedno z najważniejszych w branży – to właśnie w gorącej Hiszpanii można zapoznać się z najnowszymi trendami i zainspirować oryginalnymi rozwiązaniami. Tegoroczna edycja zgromadziła niemal 900 firm z całego świata i ściągnęła ponad 90 tysięcy miłośników dobrego designu.

Na stanowiskach producentów można było podziwiać znane już trendy, które pojawiły się jednak w bardziej dopracowanej i odświeżonej formie – płytki wielkoformatowe stają się coraz cieńsze, a na popularności zyskują mniejsze płytki klasy premium, płytki typu chevron oraz wzory heksagonalne. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się jednak produkty imitujące drewno i blachę, jak również kamienie naturalne – powrót do naturalnych surowców jest widoczny od kilku lat, a tegoroczne targi Cevisama pokazują, że trend ten ma się doskonale.

 

Do loftowych i nowoczesnych wnętrz z pewnością będą doskonale pasować pokryte metaliczną powłoką płytki drewnopodobne, podobnie jak płytki kamieniopodobne i betonopodobne. Warto zwrócić uwagę, że producenci coraz częściej skupiają się na podkreśleniu wyjątkowości surowców – piękna marmuru, granitu i kamienia, nie zapominając o ciekawej kolorystyce i nowoczesnych projektach.

 

Oryginalne rozwiązania i obecność czołowych producentów sprawiły, że podczas tegorocznej edycji targów w Walencji każdy zwiedzający mógł znaleźć idealne dla siebie rozwiązania z zakresu urządzania łazienek. Wzmacnianie popularnych od lat trendów i wydobycie piękna z naturalnych surowców niezmiennie zachwycają gości – czym Walencja zaskoczy nas za rok? Jedno jest pewne – będzie pięknie!