Wyprzedaż kolekcji

domex wyprzedaz

Nowy rok nadchodzi wielkimi krokami, dlatego warto pomyśleć o zmianach nie tylko w swoim życiu osobistym, ale i w wyglądzie… łazienek czy kuchni. Nowa aranżacja tego pomieszczenia będzie idealnym prezentem świąteczno-noworocznym dla całej rodziny.
Jak co roku, Domex Szczecin organizuje największą w sezonie zimowym wyprzedaż płytek podłogowych, glazury oraz terakoty. Tak jak Amerykanie mają szalone wyprzedaże w Black Friday, tak i my wyprzedajemy nasze najlepsze i najczęściej wybierane przez klientów płytki podłogowe, do wyczerpania zapasów. Proponujemy największy wybór płytek w regionie w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy profesjonalny serwis i indywidualne podejście do klienta.
Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo płytki ceramiczne produkowane przez najlepsze firmy z Hiszpanii i Włoch takie jak: Colorker, Delconca, Energie Ker, NovaBell, których cena jest dostępna na każdą kieszeń. Zostały one wyselekcjonowane spośród tysiąca propozycji, by dać Państwu gwarancję najlepszej ceny, jakości i wytrzymałości.
W ofercie Domex Szczecin znajdziecie Państwo wyprzedaż płytek i glazury w przeróżnych fantazyjnych kolorach, fakturze oraz wzornictwie. Polecamy płytki podłogowe w ciekawych, marmurowych stylizacjach jak i w jednolitych kolorach. W naszej ofercie posiadamy również płytki gresowe z misternie wykonanym wzornictwem i doskonałą jakością. Nasze płytki są ponadczasowe i zadowolą nawet najbardziej wybredne gusta.
Ta wyprzedaż jest tak wyjątkowa jak wyjątkowe są ceny. Atrakcyjne ceny i niezawodna jakość na lata to atuty firmy Domex Szczecin.
Warto pomyśleć o zmianie wyglądu łazienki już dziś, i w nowym roku cieszyć się różnorodnością wzorów i kolorów w Państwa domach. Warto realizować swoje marzenia, a te o nowej łazience czy kuchni z przyjemnością pomożemy Państwu zrealizować w Domex Szczecin.

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty zapraszamy na stronę www.domex.com.pl/wyprzedaz